Návod: Ako si rezervovať bike na testovanie

VYTVORTE SI ÚČET
Vlastný účet na www.bikefest.sk je podmienkou pre rezerváciu bicykla.
Po vyplnení e-mailu a kliknutí na tlačidlo TESTOVANIE vám na zadanú e-mailovú adresu príde aktivačný odkaz. Tento jednorazový link je potrebné aktivovať. Systém vás následne prihlási a zobrazí užívateľský formulár, kde si nastavíte prihlasovacie heslo.

REZERVUJTE SI BICYKEL
Po prihlásení uvidíte v hornom menu tlačidlo BIKETESTY. V sekcii sa vám zobrazí zoznam bicyklov podľa rôznych kategórií.
Môžete ich filtrovať - podľa značky, typu bicykla, veľkosti, atď. Viac informácií o konkrétnom modeli sa dozviete, keď si kliknete na jeho názov. Okrem detailov sa vám zobrazí sekcia s názvom REZERVÁCIA TOHTO BICYKLA, kde uvidíte časový rozvrh daného modelu. Vybrať si môžete len z termínov, ktoré sú uvedené ako voľné. Stačí kliknúť na tlačidlo REZERVOVAŤ. Následne vás systém presmeruje na stránku, kde svoj výber potvrdíte. Tu budete mať tiež možnosť doobjednať vývoz vlekom. (vymazať ak bude v cene)

Ak ste rozhodnutí pre model bicykla, môžete využiť zrýchlenú rezerváciu. Stačí kliknúť na REZERVOVAŤ priamo v zozname bicyklov - časový rozvrh sa zobrazí priamo pod názvom modelu.
Ak chcete rezervovať bicykel pre ďalšiu osobu (napr. pre dieťa alebo kamaráta), je potrebné si vytvoriť druhý účet. Systém vám nepovolí rezerváciu dvoch bicyklov v tom istom čase.
Online rezervácia bicyklov sa uzatvára približne dva dni pred začiatkom festivalu a dovtedy môžete rezervácie v rámci zaplateného dňa ľubovoľne meniť. Tieto zmeny netreba zvlášť potvrdiť. Automaticky platia rezervácie, ktoré vidíte v sekcii MOJE BICYKLE NA TESTOVANIE.

UPOZORNENIE: V prípade testovania bicyklov platíte celodenný poplatok (rovnaká suma pre testovanie jedného aj viacerých bicyklov). V rámci jedného dňa môžete testovať maximálne päť bicyklov. Ak si zarezervujete bicykel na deň, ktorý ešte nie je zaplatený, uvidíte v pravom hornom rohu červené tlačidlo pre potvrdenie rezervácie, ktorú je potrebné zaplatiť.
Ak rezerváciu nepotvrdíte a nezaplatíte, tak sa za hodinu automaticky zruší a bicykle sa uvoľnia pre ďalších záujemcov.

VYKONAJTE PLATBU
Vybraný model a termín je rezervovaný až vtedy, keď prejdete Kontrolou, Odoslaním objednávky a Platbou. Platba prebieha online platobnou kartou, prostredníctvom zabezpečenej brány Tatra banka CardPay .
Faktúru posiela systém automaticky na e-mail, s ktorým ste sa registrovali. Nájdete ju aj v klientskej zóne v sekcii MOJE OBJEDNÁVKY, kde sa nachádza prehľad všetkých objednávok spolu s faktúrami.
Faktúry, ktoré slúžia ako daňový doklad sa zobrazia až po zaplatení!

ZMENA REZERVOVANÉHO BICYKLA
Až do 31. mája 2024 môžete bezplatne vymeniť ktorýkoľvek z vybraných bicyklov za iný. Ak však urobíte takú zmenu, ktorá zmení výslednú cenu za testovanie (napr. pridáte ďalší deň), je potrebné objednávku opäť potvrdiť a systém vygeneruje objednávku nanovo. Tú treba zaplatiť prostredníctvom platobnej brány.
Ak robíte také zmeny, ktoré nemenia cenu, netreba objednávku nanovo potvrdzovať.

Systém tiež umožňuje vytvárať doobjednávky. Ak sa rozhodnete rezervovať bicykle na viac dní (namiesto jedného dňa), jednoducho si ich doobjednáte, potvrdíte objednávku a doplatíte rozdiel v sume.
Rovnako si môžete doobjednať k jednotlivým dňom aj vývoz vlekom, to však len v prípade, že spolu s ním vytvoríte aspoň jednu novú rezerváciu bicykla. V prípade, že sú všetky termíny pre daný deň obsadené, odporúčame zrušiť rezerváciu jedného bicykla a rezervovať ho ešte raz aj s doplnenými službami.

Naši partneri.
Ďakujeme.

Organizátor

Generálny partner

Hlavní partneri

Hlavný mediálny partner

Mediálni partneri

Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky

Oficiálni dodávatelia