Riders list

The serial number shown in these tables is not the competitor's starting number. The starting number will be assigned to the competitor at the venue of the race.
 

DrWitt Dirt jump

MTB Dirt Jump

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ReeceEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
2LeonardČapkovičVrbovéSVKJUNKRIDEPRO
3Lisa-MarieBLANCLa-Colle-sur-LoupFRAColleRider Bikepark
4OrGADRamat-HasharonISRRamat-Hasharon
5AdamRačákVeľký KrtíšSVKJunkride
6LadislavCzibulaBratislavaSVKJunkrideMTB
7PatrikHölczBanská Štiavnica SVKJunkride
8GregorMagálBratislavaSVKJunkride Army
9TristanPoništViničnéSVKJunkride/Ridepro
10TristanPoništViničnéSVKRidepro/Junkride
11Carlos DanielLeite de MirandaMost pri BratislaveSVKJunkridemtb
12MatejKelešiBeckovSVKBike Racing Slovakia

BMX Dirt Jump

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Lukáš Daniel VrbovéSVKJunkridearmy
2 Adrian SulanŠuriankySVKBike Racing Slovakia

Maxxis Pumptrack

do 9 rokov (od 2015)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SamuelElban JrBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
2KarolLužicaNové ZámkySVKBike Racing Slovakia
3Martin KuhnBratislavaSVKBratislava
4Adela KováčováVeľké ZálužieSVKCTVZ
5TeoSzeteiTrencin SVKBRS Martin
6AtilaBubenkoKosiceSVKKošice - Staré Mesto
7MichalNemčovskýTrnavaSVKTrnava
8FloriánForgácsNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
9JánPutzBratislavaSVKBMX klub Rača
10PeterVaňo Nové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
11MateoMinárikTrenčianska Turna SVKTrenčianska Turna

10 - 12 rokov (2014-2012)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1NadiaEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
2Samuel Janušek Bratislava SVKvyvrtka.sk
3ZacharTomkovič Šenkvice SVKKarpatské Horské
4JurajKrskaMartinSVKBike Racing Slovakia
5Dárius BreyerSvätý JurSVKBmx Klub Rača
6 Adrian SulanŠuriankySVKBike Racing Slovakia
7JurajŠprochPrešovSVKPrešov
8DavidMorozBratislavaSVKHenky Riders
9OliverMálekLehotaSVKCyklo Team Veľké Zálužie
10PeterGašparíkBratislavaSVKHenky Riders
11JakubTomajkoTrenčín SVKDIVO Trenčín
12EyleenDobovičnikNove ZamkySVKBike Racing Slovakia
13MatejSládok Žitná-RadišaSVKŽitná-Radiša

13-15 rokov (2011-2009)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Adrián Kusenda Moravské Lieskové SVKMoravské Lieskové
2ReeceEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
3DominikKováčikTrebaticeSVKTrebatice
4OliverSlivkaPartizánske SVKDH positive Partizánske
5Šimon GlasaVeľká LehotaSVKVeľká Lehota
6AndrejMacháčekDojčSVKPumtrack Dojč
7DušanKostiviarBanská BystricaSVKBike Racing Slovakia
8MatejBrežnýPiešťanySVKPiešťany
9MaximSzegényČabSVKBike Racing Slovakia
10Titus StefanskyBratislavaSVKBajkula bearider
11TitusstefanskyBratislavaSVKBajkula Bearider
12AdamZlatošNitraSVKCTVZ
13OskarBenkoPrešov SVKBig Bike Private
14AdrianPastuchaBáhoňSVKCK PANSULA
15HanaPastuchováBáhoňSVKCK PANSULA
16LeonardKoščoBanská BystricaSVKBRS
17Leonard KoščoBanská BystricaSVKBRS
18MatejTomajkoTrenčín SVKDIVO Trenčín
19DavidFencíkDunajská LužnáSVKHenky Riders
20MichalRausSobotoviceCZESobotovice
21MatúšHankoUhrovecSVKCTK Viking
22VojtěchKučeraZlínCZELaguna Cycles Team
23TomᚎitňanskýHôrka nad VáhomSVKHôrka nad Váhom
24ĽubošRaganBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
25Jakub AlexanderLecaKošiceSVKBigbike private
26MaxymLukianovBratislavaSVKBratislava
27MaxymLukianovBratislavaSVKBratislava

Juniori do 18 rokov (od 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1LeonardČapkovičVrbovéSVKJUNKRIDEPRO
2PatrikČičkoTrnavaSVKTrnava
3MartinTomášechKálnicaSVKKálnica
4MiroslavHeltHorný VadičovSVKDedinský Zvárači
5Lukáš Daniel VrbovéSVKJunkridearmy
6FilipUhrinŽelovceSVKCyklistická tour
7FilipMatiaškoBystričanySVKBike Racing Slovakia
8Carlos DanielLeite de MirandaMost pri BratislaveSVKJunkride MTB
9Carlos DanielLeite de MirandaMost pri BratislaveSVKJunkride MTB
10DominikKondvarSuriankySVKBike Racing Slovakia
11Adam TadeášDanis BratislavaSVKJunkride army
12NikolasPikusPiešťanySVKPíščany reprezent
13MichalPolákMalý ŠarišSVKMalý Šariš
14Michal JankovičbratislavaSVKjunkridemtb
15JakubDudáš Senica SVKSenica
16OliverGrossBratislavaSVKJunkride MTB
17DávidPaprčiKZilinaSVKZilina
18MatejČaprndaBratislavaSVKck Stupava
19TomášMiklášNová Ves nad VáhomSVKNová Ves nad Váhom
20MaxymLukianovBratislavaSVKBratislava

Hobby od 19 rokov (do 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AdamDubecZlaté MoravceSVKZlaté Moravce
2ChungNguyenBratislava SVKhttp://mtbtreningy.sk/
3JurajElbanBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
4MichalHorvathTrnavaSVKTrnava
5Kristián KaperKysucké Nové MestoSVKDedinskí zvárači
6Matej MrmusHorný Vadičov SVKDedinskí zvárači
7MarekMatuškaTrenčínSVKDivo Racing Team
8AdamRačákVeľký KrtíšSVKJunkride
9PatrykMieszkoMiędzyrzecz POLMiędzyrzecz
10TomášGrešoZilinaSVKZilina
11JakubSlaninkaUdičaSVKUdiča
12RomanHorňáčekBraislavaSVKBajkula Bearider Bratislava
13MatejŠvecBratislavaSVKBratislava
14TomášGergelBanovce nad BebravouSVKpupkáči riderz
15JurajKrchoČejkovice SVKPupkáči riderz
16IvanBačikovskýPredmierSVKBikehouse
17TomášHeltHorný VadičovSVKDedinskí Zvárači
18PeterRepkaPoltárSVKPoltár
19Vojtech MrázNové Mesto nad Váhom SVKNové Mesto nad Váhom
20PeterVaňoNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
21PavolBalazikBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
22Antoni FaszczewskiWarsawPOLWarsaw
23ĽubošOlahMartinSVKSAF BMX

Elite od 19 rokov (do 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SimeonTomkovič Šenkvice SVKKarpatské Horské
2LadislavCzibulaBratislavaSVKJunkrideMTB
3Matúš KrižanHumennéSVKBIKE RACING SLOVAKIA
4TomášHrabecBoršice u BuchlovicCZEBoršice u Buchlovic
5Matyáš UldrichMatyPraha 3CZEPraha 3
6HannesSlavikWienAUTLeatt XFusion Interflon

Ženy od 16 rokov (do 2008)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Lisa-MarieBLANCLa-Colle-sur-LoupFRAColleRider Bikepark
2ZuzanaDvořákováPezinokSVKKarpatské Horské
3Kristýna UtinkováMysločoviceCZEBMX Tufír Team
4HeleneFruhwirthMödlingAUTMödling

Maxxis Dual Pumptrack

do 9 rokov (od 2015)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SamuelElban JrBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
2MartinKuhnBratislvaSVKBratisava
3Adela KováčováVeľké ZálužieSVKCTVZ
4AtilaBubenkoKošice - Staré MestoSVKKošice - Staré Mesto
5JánPutzBratislavaSVKBMX klub Rača

10-12 rokov (2014-2012)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1NadiaEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
2Dárius BreyerSvätý JurSVKBmx Klub Rača
3JurajKrskaMartinSVKBike Racing Slovakia
4Samuel PotočárPiešťanySVKPiešťany
5 Adrian SulanŠuriankySVKBike Racing Slovakia
6DavidMorozBratislavaSVKHenky Riders
7PeterGašparíkBratislavaSVKHenky Riders
8JakubTomajkoTrenčín SVKDIVO Trenčín
9JAROSLAVKUCIÁNVELKÁ BYSTŘICECZEVELKÁ BYSTŘICE

13-15 rokov (2011-2009)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ReeceEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
2OliverSlivkaPartizánske SVKDH positive Partizánske
3MaximSzegényČabSVKBike Racing Slovakia
4Titus StefanskyBratislavaSVKBajkula bearider
5TitusstefanskyBratislavaSVKBajkula Bearider
6AdrianPastuchaBáhoňSVKCK PANSULA
7TomášUtinekMysločoviceCZEBottico
8Viktor Banič BratislavaSVKBajkula BEaRIDER
9DavidFencíkDunajská LužnáSVKHenky Riders
10MatúšHankoUhrovecSVKCTK Viking
11VojtěchKučeraZlínCZELaguna Cycles Team

Juniori do 18 rokov (od 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinTomášechKálnicaSVKKálnica
2FilipMatiaškoBystričanySVKBike Racing Slovakia
3NikolasPikusPiešťanySVKPíščany reprezent
4Matúš HainSolčany SVKSolčany

Hobby od 19 rokov (do 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TomᚎuchaŽilinaSVKKubicasport Racing Team
2JánŠubjakMartinSVKBajky.sk Racing team
3MartinKřížBrnoCZEBrno!
4Ľubomír Grega Prešov SVKEnjoy the ride team
5PatrikBílyTrnavaSVKMad Style Racing Team
6AdamHaviarZarnovicaSVKBike Racing Slovakia
7VitorBüchliMuttenzSUIMuttenz
8FilipLíškaBratislava SVKBratislava
9MarošFrankoMartinSVKMartin
10ChungNguyenHanoiVIEmtbtreningy.sk
11AdamLučanPrešovSVKMŠK Krompachy
12PeterRepkaPoltárSVKPoltár
13Rastislav PodolanPiestany SVKPiestany
14PavolBalazikBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ

Elite muži od 19 rokov (do 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SimeonTomkovič Šenkvice SVKKarpatské Horské
2Matyáš UldrichMatyPraha 3CZEPraha 3
3HannesSlavikWienAUTLeatt XFusion Interflon

Ženy od 16 rokov (do 2008)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1HeleneFruhwirthMödlingAUTMödling

Scott Enduro Race

Slovenský enduro pohár > Muži U21 (2004-2008)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalKamenskýMalá IdaSVKKaktus bike racing team
2DavidCíbikMalackySVKOKOEVERYWHERE racing
3JakubTakáčKošiceSVKKaktus bike racing team
4DominikDudášKošiceSVKKaktus bike racing team
5SebastiánBerezňaninKapušanySVKALLSTARS RACING TEAM
6MaximiliánLenčešKralova nad VahomSVKBikegarage
7AdamMaxa HradištkoCZERock Machine
8ZalánKapocsiGyőrújbarátHUNFro racing
9RichardTandara Rajecke Teplice SVKCTM Racing Team
10MichalVankoRuskovce SVKRuskovce
11GregorMagálBratislavaSVKJunkride Army
12MatejVépyPartizánskeSVKGRAVITY RACING Partizásneke
13ErikKarlKlátova Nová VesSVKKlátova Nová Ves
14MatejZáňKamenná PorubaSVKKubicasport Racing Team
15MarošKrupaPrešovSVKMTBIKER
16AdamHrickoSvinnáSVKDIVO Trenčín
17DominikVašekSvinnáSVKDIVO Trenčín

Slovenský enduro pohár > Muži 21-34 r (2003-1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatúšPetrofčíkPopradSVKMŠK Krompachy
2Martin Bielik Lučenec SVKConsultAge racing team
3Roman Chodúr Veľká nad Ipľom SVKConsultAge racing team
4MarekMlichOravská LesnáSVKBajky.sk Racing Team
5MartinKováčikBREZNOSVKCK Route 66
6SamuelPaučinBošácaSVKCTM RACING TEAM
7KristiánLegátKrompachySVKMŠK Krompachy
8RichardGiertliSenicaSVKCTM RACING TEAM
9OliverZügnSopronHUNCrossingwaves Team
10martinKnapecrajecke tepliceSVKCTM RACING TEAM
11PetrZenklPraha 1CZEPraha 1
12AndrejBarninecLadceSVK#BikersteamLadce
13JakubKalusZilinaSVKOExCUBE RACING
14MatúšKriškoStará TuráSVKBajky.sk Racing Team
15Kristián Kucharský Vranov nad Topľou SVKKaktus bike
16FilipVidaLehota pod VtáčnikomSVKGRAVITY RACING Partizánske
17FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt/EnjoyTheRideTeam
18ĽubošStaňoMokrá LúkaSVKMTBIKER
19JakubLindaKláštor pod ZnievomSVKKláštor pod Znievom
20Alex Chapignac MödlingFRACranksetter
21KryštofTrpělkaPrahaCZEPraha

Slovenský enduro pohár > Masters 35+ (1989 a starší)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TasmanDevilKrzeszowicePOLBikeBoard
2MilanPancurákKošiceSVKOExCUBE RACING
3RomanHríbikBratislavaSVKOExCUBE RACING
4PeterDrábikHlohovecSVKCUBE ENDURO TEAM
5Ľubomír Grega Prešov SVKEnjoy the ride team
6DušanLopušnýHronecSVKHronec

Slovenský enduro pohár > Ženy od 16 r. (2008 a staršie)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AnetaKamenskáHandlováSVKNorco no limit
2BarboraDvořákováSokolovCZEROUVY Specialized team
3SimonakuZilinaSVKOExCUBE RACING
4Kristýna UtinkováMysločoviceCZEBMX Tufír Team
5MariaVyhlidalováBASVKMEDVEDiCA
6NatáliaĎugelováNitraSVKNorco no limit
7LauraLukáčováŽitavanySVKGRAVITY RACING Partizánske

Slovenský enduro pohár > E-bike

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TomášVrbovskýKošiceSVKEnjoy the Ride Team
2MatúšPaulovičNitraSVKBIKEGARAGE
3MarekŽabkaPrievidzaSVKBikeroom Lopata Racing Team
4JakubHlinkaPrievidzaSVKBikeroom Lopata Racing Team
5AdamMiloTeplička nad VáhomSVKCTM RACING TEAM
6MichaelKolářZilinaSVKOExCUBE RACING
7MichalProkopPrahaCZERock Machine
8TomášSladkovskýLipany SVKBike klub lipa
9BorisPauerPovažská BystricaSVKLife4Ride
10MartinaKlabníkováPovažská Bystrica SVKLife4ride
11BorisSmatanaPovažská Bystrica SVKLife4Ride
12KRISSKaczmarczykKrakowPOLTRIPULA
13MariánKnapoPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
14RastislavBaránekPovažská Bystrica SVKKellys Factory team
15MichalUhlíkČachticeSVKČachtice
16KamilBeláňMartinSVKBajky. Sk racing team

Enduro Challenge > Juniori/Juniorky 14 - 17 r. (2010 - 2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JakubŠkoda Banská Belá SVKBanská Belá
2PatrikStančekLiptovský MikulášSVKLiptovský Mikuláš
3MichalBobulaLiptovský MikulášSVKLiptovský Mikuláš
4MartinSadloňKrajnéSVKKrajné
5AdamSenajLiptovský MikulášSVKLiptovský Mikuláš
6MichalHúskaLiptovský mikulášSVKliptovský mikuláš
7MarkoPotočňákPrešovSVKALLSTARS CUSTOMS KOŠICE
8DavidZaťkoIvanka pri DunajiSVKBAJKY.sk C.T.C
9FilipRuskoBanská BystricaSVKBIKE RACING SLOVAKIA
10LukášHornáčekStará TuráSVKnorco-no-limit
11FilipUhrinŽelovceSVKCyklistická tour
12LukášMedveďSenicaSVKSenica
13DávidČernák PrievidzaSVKPrievidza
14DávidDanielPrievidzaSVKPrievidza
15Jakub MatiašovskýHandlováSVKNorco No Limit
16TobiášMašuraNededzaSVKCyklistická Tour / OKO
17MarekČurnekPiešťanySVKPiešťany
18ŠimonRiljak PúchovSVKPúchov
19VladimírRengevičLiptovský MikulášSVKŠK GRAFON
20JakubVidoBošácaSVKZemianske Podhradie
21DávidBelanecŽilinaSVKCyklistická tour
22MárioOndriškaSelecSVKSelec
23MatyášSrnánekMutěniceCZEMutěnice
24OndrejPeterVeľké BierovceSVKVeľké Bierovce
25TimotejPalákSvinnáSVKSvinná
26Samuel FarkašSvinnáSVKSvinná
27KristiánLaššoDubodielSVKDubodiel
28JakubVálekMutěniceCZEMutěnice
29Adrian RudaSvinnáSVKSvinná
30JakubĎurikovičTrebčinSVKTrenčin
31Benjamín BučekTrenčínSVKTrenčín
32PeterKučeraVištukSVKGrinavský Gormiti
33RichardKonečnýMuteniceCZEMutěnice
34FilipMartinásekKošiceSVKKošice
35ViliamVaňoKošiceSVKKošice
36TimurVlachPezinokSVKGrinavskí Gormiti
37Filip PotočekBASVKMEDVEDiCA
38Hugo JuskaničPKSVKMEDVEDiCA
39MatejForgáčBASVKMEDVEDiCA
40OliviaOremusováBASVKMEDVEDiCA
41LeonardKoščoBanská BustricaSVKBRS
42JakubDorkoVeľký ŠarišSVKKaktusbike Racing Team
43Lukáš ZelníkZilinaSVKLietavská Svinná
44TheoVlassisKovačováSVKKováčová
45Jakub JánLetkoTrenčianske StankovceSVKTrenčianske Stankovce
46SebastiánPišojaPúchovSVKPúchov
47MatejMichalíkBratislavaSVKBajkula Bearider Bratislava
48OndrejHrtánekBratislavaSVKBajkula BEaRIDER

Enduro Challenge > Muži 18 - 39 rokov ( 2006 - 1985)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinŠušlíkPovažská BystricaSVKLife4Ride
2MárioKapustaBratislavaSVK@PrepnutyBiker
3JurajŠkorvánekBratislavaSVKBratislava
4TomᚊudyHlohovecSVKHlohovec
5JánPacherPrievidzSVKExtreem
6MatusHanuskaBrnoSVKExtreem
7TomasKubaniLiptovsky PeterSVKExtreem
8JánBaničPrievidzaSVKExtreem
9TomášKľúčikBodináSVKBodiná
10Marián Klúčik PrečínSVKPrečín
11MiroslavDancikBytcaSVKBytca
12LukášSlováčekLovčica-TrubínSVKLovčica-Trubín
13MarekHaydenZilinaSVKZilina
14MártonTörőcsikEsztergomHUNEsztergom
15DominikFedorBratislavaSVKBratislava
16TomᚎuchaŽilinaSVKKubicasport Racing Team
17MatúšGugaNemšováSVKNemšová
18MatúšKormošiŠaľa - VečaSVKŠaľa - Veča
19PavelBořutaMysločoviceCZENQ bike
20Matúš TrškaNemšováSVKNemšová
21RolandBekeTesedikovoSVKRR
22BorisKolozsiBratislavaSVKEW
23MatúšJanechHlohove SVKBike4You Hlohovec
24PeterMitašíkPovažská BystricaSVKKubicasport Racing Team
25ZoltanKovacsEsztergomHUNEsztergom
26TomášBöhmPrahaCZESickbike.cz
27PeterJasanBratislavaSVKOzTBK
28MartinMoravčíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
29MilanDržíkLipovníkSVKProsus
30FilipLopušnýBreznoSVKCK Route 66
31SamuelSlivkaČadcaSVKKurenar
32FilipMasarikZamarovceSVKDIVO Trenčín
33PatrikBílyTrnavaSVKMad Style Racing Team
34DominikBalážTrenčínSVKTrenčín
35TomášJakušČadcaSVKCestný akrobat
36AdamKnapecRajecke TepliceSVKRajecke Teplice
37AdamVajdaTurany nad váhomSVKTurianske Kniežatstvo
38RadomirAiznerPodhradieSVKBajky.sk Racing Team
39ErikPiešLazanySVKBikeroom Lopata racing
40OndrejHačundaBratislavaSVKBratislava
41ErikRybanskýTopoľčanySVKTopoľčany
42JánJančiarZvolenSVKZvolen
43LukášLukáčZlaté MoravceSVKZlaté Moravce
44PeterKazíkSlepčanySVKAIRACE Factory
45TobiasBielichVeľký KlížSVKGRAVITY RACING Partizánske
46TomášKopečnýHlukCZEHluk
47DominikMesarošKošiceSVKKošice
48AdamLučanPrešovSVKMŠK Krompachy
49olidrabikHlohovecSVKPUNKBITS.ONLINE
50IgorKottmanBratislavaSVKMTBIKER racing
51JozefŠimončičDucovéSVKMTBIKER
52Marcel Posluch Bytča SVKMTBIKER
53RichardBačikovskýPredmierSVKKonspiracing
54RóbertBačíkPredmierSVKKonspiracing Infovojna
55AdamKovacikLadceSVKLadce
56SamuelKrupíkOščadnicaSVKOščadnica
57JakubHalašSenicaSVKSenica
58RastislavGugaNemsovaSVKNemsova
59Peter KubicaBytčaSVKBytča
60MartinIldžaPrešovSVKPrešov
61JakubPrečuch Brezno-MazorníkovoSVKCK Route 66
62ŠtefanMaderSvätý JurSVKSvätý Jur
63TomášPauerNemčiceSVKBIKEGARAGE
64SebastiánLuptákŽilinaSVKŽilina
65LukášCihelkaPraha 5CZEPraha 5

Enduro Challenge > Muži 40 + (1984 a starší)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ViktorPavelMartinSVKSkupina Mravec
2Dusan PiskoraStupavaSVKStupava
3PeterPechoBratislavaSVKCrazyBikers
4MichalSynakBratislavaSVKŠK Medvedica
5MichalSynakBratislavaSVKMedvedica
6VladimírHrmoBratislavaSVKBratislava
7Martin PapalaHlohovec - ŠulekovoSVKOZ Preto - Lebo
8Jaroslav OndrušSolčanySVKProsus.sk
9AttilaZiliziTešedíkovoSVKTešedíkovo
10MiroCinoPezinokSVKRR
11MarianČmelaSenicaSVKSenica
12MartinMullerBratislavaSVKozTBK
13MarekKusendabratislavaSVKSEFTRENER SADROVIC
14IgorČemešPovažská Bystrica SVKRide with love
15MarekNemšákTrenčínSVKTN
16Pavol VančoBidloMěšiceCZEMěšice

Enduro Challenge > Ženy od 18 r. (od 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TerezaŠťastnáPrahaCZEKrabcycles
2TerezaDutkováVinosadySVKBajkerky
3NinaMiklíkováBratislavaSVKBajkerky
4VladimíraRožokováBratislavaSVKBratislava

Enduro Challenge > E-bike

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1LukášGavuliakRosinaSVKRosina
2Milan Petráš Bystrička SVKBystrička
3Erik DepkoDomanižaSVKLife4Ride
4PeterBakóFiľakovoSVKŠK Novohrad Fiľakovo
5ŚtefanGrošFrenštát pod RadhoštěmCZEFrenštát pod Radhoštěm
6MartinBielikLučenecSVKConsultAge Racing Team
7RomanDančíkVysoká pri MoraveSVKCyklistický klub Stupava
8MartinTalianHrádokSVKMTBIKER

Enduro Challenge > Žiaci do 13 r. (od 2011)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AlekPałkaKrzeszowicePOLBikeBoard
2MichaelaNeshodováBanská BystricaSVKBanská Bystrica
3EnzoŠplhaLietavska SvinnaSVKCyklistiska Tour / OKO
4HugoVincenc Bratislava SVKKarpaty Kids
5Tomáš PapalaHlohovec - ŠulekovoSVKOZ Preto - Lebo
6Lukáš PapalaHlohovec - ŠulekovoSVKOZ Preto - Lebo
7JurajŠprochPrešovSVKPrešov
8LukášMašuraNededzaSVKCyklistická Tour / OKO
9ŠimonKlementisBratislavaSVKBe A Rider / Karpaty Kids
10JakubHalčin Bratislava SVKKarpaty Kids
11PeterSuchoňRajecké TepliceSVKRajecké Teplice
12ErikŠvecBASVKMEDVEDiCA
13Filip HlavatýBASVKMEDVEDiCA
14AlanSynakBASVKMEDVEDiCA
15Martin Sládek BASVKMEDVEDiCA
16JanSeleckýPKSVKMEDVEDiCA
17Peter KukučkaDobrá NivaSVKBRS
18Matúš KukučkaDobrá NivaSVKBRS
19DavidŠtepanovicStara TuraSVKStara Tura
20Viktor Banič BratislavaSVKBajkula BEaRIDER
21JAROSLAVKUCIÁNVELKÁ BYSTŘICECZEVELKÁ BYSTŘICE
22SimonVacaruBratislavaSVKMEDVEDiCA

Alfasilver detské preteky

Detské Preteky - kategória A: 2-3 roky

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AlexejJedličkaTopolčanySVKTopoľčany
2Zoja Nemcova Malženice SVKMalženice
3DavidJeskoBratislavaSVKBratislava
4Michal ŠevcaBošácaSVKBošáca
5JonášSlížikTrenčín SVKMartin
6JakubHríbikBratislavaSVKBratislava
7MatteoMrazikČastkovce SVKPenguin sport club
8EliškaMrázováNové Mesto nad Váhom SVKNové Mesto nad Váhom
9BrunoBeranTrencinSVKTrencin
10Dušan RepkaTrenčínSVKTrenčín
11TobiasKurnocíkNová DubnicaSVKNová Dubnica
12Violetta VahovskáStrečno SVKStrečno
13VincentVaňoTrenčínSVKTrenčín
14LeonardObstPiestanySVKPiestany
15LeonardoGavendaTrencinSVKTrencin
16DavidCakoBratislavaSVKBratislava
17RichardKošťálNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom

Detské Preteky - kategória B: 4-5 rokov

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SaskiaAdamcováLokcaSVKLokca
2FilipBakaRakovo SVKMartin
3LukášCichýBratislavaSVKBratislava
4ThomasHaloNitrianska BlatnicaSVKNitrianska Blatnica
5DominikMagulaPiešťanySVKPiešťany
6Félix MaderBratislava SVKLovec team
7Gabriel Škrabák Nove Mesto nad Vahom SVKNove Mesto nad Vahom
8JulianaPevalová KálnicaSVKKálnica
9TeoRosenbachbratislava SVKBratislava
10JarkoNemecPezinokSVKPezinok
11Ondra ČuřidloRychvaldCZERychvald
12JurajRepkaTrenčínSVKTrenčín
13AdamHamranŽilinaSVKSLOVAKBIKEPARKS
14OndraČuřidloRychvaldCZERychvald
15StellaPogranováVeľké ZálužieSVKCTVZ
16TadeášZajoncRychvaldCZERychvald
17Valéria Gašparovič Zeleneč SVKZeleneč
18MarinaProuzovaPiestanySVKPiestany
19SamuelBôžikLučenecSVKLučenec
20MichalObstPiestanySVKPiestany
21Adam DolinkaPružina SVKPružina
22MarkoKremenBratislavaSVKBratislava
23ŠimonŠvančaraTrenčianska TepláSVKTrenčianska Teplá
24PeterMajercikPiestanySVKPiestany
25TobiasToporHlohovecSVKHlohovec

Detské Preteky - kategória C: 6-7 rokov

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Oliver BenákPartizanskeSVKPartizánske
2MatyášTományJacovceSVKHappy Hippo
3MariánZigoTrenčínSVKTrenčín
4LukášBakaRakovoSVKMartin
5AmyHalováNitrianska BlatnicaSVKNitrianska Blatnica
6DorotaHríbikováBratislavaSVKBratislava
7Sebastian Mrazik Častkovce SVKPenguin sport club
8LukasJanišDrietoma SVKDrietoma
9Melisa Rosenbachova bratislava SVKBratislava
10TonyDecroixBratislava SVKTvrdé MTB
11JakubBôžikLucenecSVKLucenec
12Dominik ĎurdíkMoravany nad Váhom SVKD TYM
13RichardTurečekBratislavaSVKMedvedica
14RichardPleškoKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
15EsterGunisBratislavaSVKBratislava
16Nela Kucbelová Liptovský Mikuláš SVKLiptovský Mikuláš
17MateoMinárikTrenčianska Turna SVKTrenčianska Turna
18GabrielTakáčNové ZámkySVKNové Zámky
19JaroslavFrištíkŽilinaSVKCyS Akadémia Petra Sagana

Detské Preteky - kategória D: 8-10 rokov

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatiasWoskaBratislavaSVKBratislava
2Kristián PevalaKálnica SVKKálnica
3MatejNemecPezinokSVKPezinok
4JakubČuřidloRychvaldCZERychvald
5AtilaBubenkoKošice - Staré MestoSVKKošice - Staré Mesto
6DenayaĎurdíkova Moravany nad Váhom SVKD TYM

Nočný Dual Slalom

Muži 18+ (od 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JosephSoukupCentennial, COUSABROS Bike Shop
2MarekMlichOravská LesnáSVKBajky.sk Racing Team
3TomášHutyraRadoľaSVKDedinskí zvárači
4SamoNikolíniBánovce nad BebravouSVKEnjoy the Ride Team
5MartinKováčikBREZNOSVKCK Route 66
6StefanJeskoBratislavaSVKBratislava
7MarošFrankoMartinSVKMartin
8OliverGombalaNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
9AdamMaxaHradištkoCZERock Machine
10Lukáš PapalaHlohovec - ŠulekovoSVKOZ Preto - Lebo
11RomanHorňáčekBraislavaSVKBajkula Bearider Bratislava
12MatúšKrižanHumennéSVKBIKE RACING SLOVAKIA
13Ľubomír Grega Prešov SVKEnjoy the ride team
14IvanPrekopDubnica nad VáhomSVKFREERIDE
15GregorMagálBratislavaSVKJunkride Army
16VitorBüchliMuttenzSUIMuttenz
17FilipLíškaBratislava SVKBratislava
18MichalProkopPrahaCZERock Machine
19AdamLučanPrešovSVKMŠK Krompachy
20olidrabikHlohovecSVKPUNKBITS.ONLINE
21Matyáš UldrichMatyPraha 3CZEPraha 3
22Le-Vin YoLadinigVölkermarkt AUTVölkermarkt
23MichalHorvathTrnavaSVKTrnava
24PeterRepkaPoltárSVKPoltár
25KRISSKaczmarczykKrakowPOLTRIPULA
26OliverSlivkaPartizánske SVKDH positive Partizánske
27MatúšPaulovičNitraSVKBIKEGARAGE
28PiotrekKrajewskiWarszawaPOLWarszawa
29HannesSlavikWienAUTLeatt XFusion Interflon
30ĽubošStaňoRevúcaSVKMTBIKER
31Antoni FaszczewskiWarsawPOLWarsaw
32LukášCihelkaPraha 5CZEBoxxerservis

Ženy 18 + (od 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JanelleSoukupCentennial, COUSAIbis, Reverse Components
2BarboraDvořákováSokolovCZEROUVY Specialized team
3NataliaBudnerWarszawaPOLWarszawa
4Michaela Bôžiková KálnicaSVKFOR FUN
5HeleneFruhwirthMödlingAUTMödling

Specialized Downhill Race

NÁDEJE 8-14 rokov (2016 – 2010)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ReeceEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
2NadiaEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
3Mikoláš Tureček Olomouc CZECommencal FDF team
4Viktor Banič Bratislava SVKBajkula BeArider
5AdamKováčŠaľaSVKSvetlice
6Titus StefanskyBratislavaSVKBajkula bearider
7TitusstefanskyBratislavaSVKBajkula Bearider
8AndrejPrenosilLednické RovneSVKLednické Rovne
9TomášPapalaHlohovec - ŠulekovoSVKOZ Preto - Lebo
10Lukáš PapalaHlohovec - ŠulekovoSVKOZ Preto - Lebo
11JurajŠprochPrešovSVKPrešov
12ErikKováčKočovceSVKKočovce
13JAROSLAVKUCIÁNVELKÁ BYSTŘICECZEVELKÁ BYSTŘICE
14DavidŠtepanovicStará TuráSVKStará Turá
15AdamBrodnianskyMartinSVKMartin
16PetrSvozílekZlínCZEZlín

JUNIORI 15-18 rokov (2009 – 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinHromádkaRakováSVKRaková
2OliverSlivkaPartizánske SVKDH positive Partizánske
3JurajLaubertPopradSVKPoprad
4PatrikDulák PopradSVKPoprad
5Ján HajurkaLiptovská Sielnica SVKDedinskí zvárači
6AdriánPavlík Kvašov SVKKvašov
7AdamCesnárikPovažská bystricaSVKUdiča
8LukášHornáčekStará TuráSVKnorco-no-limit
9RichardTandaraRajecké Teplice SVKCTM Racing Team
10BaranyiMarcellSzentendreHUNSzentendre
11OliverFürstenzellerKošiceSVKPROefekt Košice
12SamuelBallaŽilinaSVKŽilina
13JozefMagdolenBošanySVKBošany
14Šimon Körmendy Horna BreznicaSVKHorna Breznica
15MatejZezulkaSmoleniceSVKSmolenice
16SamuelZajacHorný VadičovSVKFENIX BIKE - Team Bratislava
17Lukáš MajerníkHlohovecSVKBike4You
18PeterBitarovecZilinaSVKZilina
19ŠimonOhradkaŽilinaSVKŽilina
20Adrien BašistaŽilinaSVKŽilina
21MarekFranekZakamenneSVKBajky.sk Racing Team
22MartinŠkolníkŽilinaSVKŽilina

HOBBY 19 - 29 rokov (2005 - 1995)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JakubMarušákBardejov SVKBigbike private
2JosephSoukupCentennial, COUSABROS Bike Shop
3TomášKľúčikBodináSVKBodiná
4Marián Klúčik PrečínSVKPrečín
5ArturKovacŠalaSVKŠala
6RomanHorňáčekBraislavaSVKBajkula Bearider Bratislava
7ErikKarlKlátova Nová VesSVKKlátova Nová Ves
8TomášSlezáčekZemianske PodhradieSVKDH Bošáca
9MatúšKormošiŠaľa - VečaSVKŠaľa - Veča

ELITE 19 – 29 rokov (2005 - 1995)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AsherFlowersAPO AEUSASeattle
2AdamMaxa HradištkoCZERock Machine
3KristiánLegátKrompachySVKMŠK Krompachy
4VitorBüchliMuttenzSUIMuttenz
5KRISSKaczmarczykKrakowPOLTRIPULA
6ĽubošStaňoRevúcaSVKMTBIKER
7Alex Chapignac MödlingFRACranksetter

MASTERS 30-39 rokov (1994 – 1985)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TomᚊudyHlohovecSVKHlohovec
2TomᚎuchaŽilinaSVKKubicasport Racing Team
3FilipLopušnýBreznoSVKCK Route 66
4MartinMoravčíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
5Ľubomír Grega PrešovSVKEnjoy the ride team

SUPER MASTERS 40 rokov a viac (do 1984)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1GlennEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
2TasmanDevilKrzeszowicePOLBikeBoard
3IvanKováčŠaľaSVKSvetlice
4DušanLopušnýHronecSVKHronec

ŽENY bez rozdielu veku

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JanelleSoukupCentennial, COUSAIbis, Reverse Components
2NadiaEverettQueenstownNZLQueenstown Mountain Bike Club
3BarboraDvořákováSokolovCZEROUVY Specialized team
4DominikaDrgoňováTrnavaSVKBajkula Bearider
5NatáliaĎugelováNitraSVKNitra
6HeleneFruhwirthMödlingAUTMödling

BikeFest Maratón

Veľký okruh 78,8 km > Ženy 19 rokov a viac (2005 a staršie)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AdélaOtevřelováČeský TěšínCZEČeský Těšín

Veľký okruh 78,8 km > Muži 19-39 rokov (2005 - 1985)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatejMešinaDolné VesteniceSVKSivioni components
2MárioKapustaBratislavaSVK@PrepnutyBiker
3PeterSchneidgenTopoľčanySVKCK MTB Topolcany
4MarošSaboTrenčianska TurnáSVKV tempe
5AndrejČechvalaDrahovceSVKCyklisti Trnava
6VladimírFlóroUhrovecSVKUhrovec
7Marek Ondriš ŠulekovoSVKBike4you Hlohovec
8MarekSantaTrenčianska TurnáSVKTrenčianska Turná
9JakubBudošKrásno nad KysucouSVKKrásno nad Kysucou
10FilipMruškovičDoľanySVKP+K Racing Team
11PavelTinkaBrnoCZEBrno
12PeterČervenecTrenčianske Mitice SVKBeat Me
13PeterPaulovičBratislavaSVKBratislava
14ViktorMatysPezinokSVKTriatlon Pezinok
15MichalZávodskýBratislavaSVKziletky.cc
16ErikHorvathSereďSVKSereď
17BorisObušekTrenčínSVKTrenčín
18VladimírJelínekBošianska NeporadzaSVKBošianska Neporadza
19DanielSeidlPiešťanySVKPiešťany
20MichalKatusaBratislavaSVKIBM
21LukášKalužákBratislava - RužinovSVKBratislava
22DanielVrankoDoľanySVKP+K racing
23DanielSvatíkKostolnéSVKMyjava
24RudolfDzureňHodkovceSVKBIKELSON sport team
25MartinSiranKosecaSVKProefekt
26ErikŠvorčíkSmoleniceSVKSmolenice

Veľký okruh 78,8 km > Muži Masters B 40-49 rokov (1984 – 1975)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Borislav ŠtefkovičVeľké Bedzany SVKMTB team Jacovce & Bežci Prašice
2JurajAlušicStara TuraSVKStara Tura
3RadovanKrčulaHorská PolíciaSVKHorská Polícia
4LukášVavrúšTrenčianske JastrabieSVKjastrabie
5Martin UrbanVieska nad Žitavou SVKVieska nad Žitavou
6SlavomírBaurNová DubnicaSVKNová Dubnica
7tiborježíkRovinkaSVK*
8BranislavKuzmaPiešťanySVKBradlo Bike Brezová
9Radovan Jantulik Kysucké Nové Mesto SVKKysucké Nové Mesto
10MarekMagalaBucanySVKBike Centrum Dubnica nad Vahom
11PeterFábryBojničkySVKBike4you Hlohovec
12PeterBudayHorná PorubaSVKBuday Family
13PeterMatuscinNova DubnicaSVKNova Dubnica
14JozefMartiškaRužomberokSVKKNAC Ružomberok

Veľký okruh 78,8 km > Muži Masters C 50-59 rokov (1974 – 1965)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RadomírSpratekČeský TěšínCZEČeský Těšín
2Miroslav Kelemen Bratislava SVKBratislavké Mrože
3LubošSynakMoravany nad VáhomSVKMoravany nad Váhom

Veľký okruh 78,8 km > Muži Masters D 60 a viac rokov (do 1964)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JúliusŠuhajdaNitricaSVKxRoad Bánovce nad Bebravou
2VladimírPalúchDonovalySVKYTCT Donovaly
3JozefKadlecTrencinSVKCykloshop

Stredný okruh 49 km > Juniori 17-18 rokov (2007 – 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FilipUhrinŽelovceSVKCyklistická tour
2JakubChromiakSkalicaSVKFENIX BIKE-team Bratislava
3SebastianRybanskýUrminceSVKUrmince
4PatrikKainHorná PorubaSVKHorná Poruba
5Matúš KulíšekMyjavaSVKMyjava
6TimotejŠichulaBratislavaSVKBratislava

Stredný okruh 49 km > Juniorky 17-18 rokov (2007 – 2006)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1VanesaŠatkováDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany

Stredný okruh 49 km > Muži 19-29 rokov (2005 - 1995)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalKajanNiznaSVKNizna
2SamuelŠkultétyUhrovecSVKUhrovec
3LukášBednárPovažská BystricaSVKBikesport Ndca
4ŠimonJustNemčice SVKSUNCYCLE.sk Cycling Team
5MarianMušákDohnanySVKmusakelektroservis
6DenisSimonSmoleniceSVKSmolenice
7TimotejŠimoBrezová pod BradlomSVKBrezová pod Bradlom
8Kristián Kucharský Vranov nad Topľou SVKKaktus bike
9ihorkozanPiestanyUKRPiestany
10TaraskozanPiestanySVKPiestany
11FilipGughVeľký LapášSVKVeľký Lapáš
12LukášSokolíkTrenčínSVKCMS
13MartinDirbákZlínCZEDirbajk Forride Zlín

Stredný okruh 49 km > Muži masters A 30-39 rokov (1994 – 1985)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Róbert ŠtefankaTrenčianska TepláSVKTrenčianska Teplá
2JakubStupavskyTrenčínSVKTrenčín
3Peter ChludaMartinSVKHDB Racing
4BorisChludaMartinSVKHDB Racing
5MilanHlavataTuranySVKHDB Racing
6RomanLuttmerdingŽiar nad HronomSVKŽiar nad Hronom
7ErikBartalBrodskéSVKBrodské
8IvanMikuleckýTrenčínSVKTrenčín
9IgorSopóciVeľký Lapáš SVKPROefekt
10MartinBoszorádPartizánskeSVKPartizánske
11Tomáš Držík Vrbové SVKVrbové
12AdamLisýĽUTOV SVKĽutov
13PatrikKrchnavyLúkaSVKLúka
14Milan SvitekBanska BystricaSVKBanska Bystrica
15PatrikJaškaGalantaSVKGalanta
16Andrej ČiernikPezinokSVKAtlantisdive
17MichalSlezákČastáSVKČastá
18JánBrenkMoravské LieskovéSVKMoravské Lieskové
19MartinPodolákTrenčínSVKBlackDuck
20DanielHulaSolčanySVKCK Dynamax Nitra
21JakubChalúpekNová DubnicaSVKCyklostore-Apen Team
22MichalČechPílaSVKBTC Častá
23ÁdámVargaHoliceSVKHolice
24MartinPetrovskýKrupina SVKCarpona
25MartinPrišticPiešťanySVKPiešťany
26MartinJarábekDolné OrešanySVKDolné Orešany
27JakubPorubčan Dubnica nad Váhom SVKDubnica nad Váhom
28PavolOrthMalackySVKMalacky
29Ondrej GašparovičLehota pod Vtáčnikom SVK Cyklistický klub VTÁČNIK
30ViliamDinžíkMyjavaSVKKolo Kopaníc
31MatúšŠulkaBojničkySVKBIKE4YOU HLOHOVEC
32Tomáš Sadloň IvanovceSVKIvanovce
33VladimirBrožekTrenčínSVKTrenčín
34MartinĎurnekTopoľčanySVKDTC Topoľčany
35PatrikBisahaDohňanySVKMTB GURTNE
36IvanČernákBratislavaSVKIBM
37OndrejKasajZilinaSVKZilina
38MichalSrnánekModraSVKModra
39MarekMatyášTrenčínSVKBikesport Nová Dubnica
40MartinBetákBernolakovoSVKHlohovec Cycling Team
41LubosPechoTrnavaSVKTrnava
42RóbertGombalaCinobaňaSVKMTBIKER
43LubomirGuthŽilinaSVKŽilina
44Simon TekeljakRužomberokSVKRužomberok
45MarcelKéryHurbanovoSVKHurbanovo
46LukasUcenPiestanySVKOKOEVERYWHERE
47ZdenkoRužičkaBratislavaSVKBratislava
48JurajPetrášPartizánskeSVKPartizánske
49JanVitovskyNová DubnicaSVKTrek
50MilanTalianTrencinSVKTrencin
51MiroslavDurecPoriadieSVKKolo Kopaníc
52PatrikFloroSládkovičovo SVKHerbalife Team
53Milan Mikuláš Topoľčany - Veľké BedzanySVKTopoľčany - Veľké Bedzany
54LukasBorikPartizánske SVKPartizanske
55MatejFuntíkŽilinaSVKŽilina
56MichalKrempaskyKežmarokSVKKežmarok

Stredný okruh 49 km > Muži masters B 40-49 rokov (1984 – 1975)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JurajForgáčTrenčianske StankovceSVKTrenčianske Stankovce
2MichalHorňákStará TuráSVKVertiv
3ViktorPavelMartinSVKHDB Racing
4ErikŠkriečkaNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
5TimofeyDoroshenkoBratislavaSVKIstra
6RomanKuliš SalingerBratislavaSVKLýtka ako žehličky
7PavolKráľZilinaSVKŽilina
8MarkČernošík PapradnoSVKMarkSpeed Cycling Team
9RobertKusendaNové Mesto nad VáhomSVKNMnV
10petermilotaruzindolSVKruzindol
11Miroslav Tóth Píly - Prievidza IISVKPrievidza
12MartinZibrínHrádokSVKMTBIKER
13Martin Brestovanský Hlohovec SVKHlohovec
14MartinHolišHlohovecSVKBike4you Hlohovec
15OndrejKušnírLehota pod VtáčnikomSVKCyklistický Klub Vtáčnik
16Marián FROPPlanickyDvorecSVKBike4you Hlohovec
17MarekBajtalaLeopoldovSVKLeopoldov
18PETERBEDNÁRPRUŽINASVKPRUŽINA
19MartinSokoliMartinSVKMartin
20MilanJančovičPartizanskeSVKPartizanske
21MarekMerašickýTopoľčanySVKDTC Topoľčany
22Matúš MikoČastá SVKBTC Častá
23MartinHúskaMartinSVKMartin
24JozefKardoš Partizánske SVKPartizánske
25PeterDrdulNevidzanySVKNevidzany
26PeterBublavekSmoleniceSVKSmolenice
27VladimírBožikModrováSVKModrová
28MilanJurikLimbachSVKLimbach
29TomášGrešoŽilinaSVKŽilina
30MarekPiškaHlohovecSVKBike4you Hlohovec
31RadovanHrebíčekBratislava - PetrzalkaSVKBratislava - Petrzalka
32PavolŽídekŽilinaSVKWellnessforbike
33MarekGeržaNMnVSVKDRAKIKIKO
34OndrejKollárTrnavaSVKTrnava
35JurajSýkoraŠelpiceSVKŠelpice
36VladimírKošíkTisovecSVKIBM
37JanAllinaBrezova pod BradlomSVKYarekBike Brezova pod Bradlom
38ĽubomírOndrušHlohovec 3SVKKROSS Bike4you Hlohovec
39JaroslavNoskovičPiešťanySVKPiešťany
40MartinŽampachHlohovecSVKHlohovec
41MartinIštokPúchovSVK Púchov
42StefanGrófKatlovceSVKIBM
43Michal PerončíkZilinaSVKZilina
44MartinMazágChorvátsky GrobSVKChorvátsky Grob
45DodoKopoldBratislavaSVKBratislava
46MiroslavČeliga Jaslovské BohuniceSVKCyklistický klub Dolné Dubové
47VladimírJalčBratislava 42SVKBratislava 42
48ZdenkoKasákSenicaSVKDema
49JaroslavŠtvrteckýSenicaSVKSenica
50MiroslavSlabýBratislavaSVKBratislava
51Ľuboš LaukoHlohovecSVKHlohovec
52MarcelModranskýMojmírovceSVKMojmírovce
53Marek MalovecBrestovany SVKBrestovany
54JozefHarmanŠulekovoSVKHlohovec
55Daniel Kvasnica Myjava SVKKolo kopaníc
56AndrejBozikBlesovceSVKBlesovce
57MarianMagulaSmoleniceSVKNeštych
58RadovanMičunekPílaSVKPíla
59VladimirCaniIvanka pri NitreSVKIvanka pri Nitre

Stredný okruh 49 km > Muži masters C 50-59 rokov (1974 – 1965)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MilanČernayKoplotovceSVKBike4you Hlohovec
2JurajTrebatickyCachticeSVKCachtice
3Peter SolinDubnica nad VáhomSVKck Krivoklát
4BranislavŠilhárNova DedinkaSVKLýtka ako žehličky
5VladimírGalánekPúchovSVKPúchov Vieska
6JurajKapustikPiešťanySVKPiešťany
7IvoMikušPráznovceSVKPráznovce
8MilošNovotnýPartizánskeSVKPartizánske
9LukasRoubicekVresinaCZEVresina
10PeterMorháčHlohovecSVKHlohovec
11IhorChukhlantsevBratislavaUKRBratislava
12JozefGrznarKuzmice SVKKuzmice
13JanBlanarKosiceSVKKosice
14RóbertGlajzaBanská BystricaSVKBanská Bystrica
15Vladimír CagáňTrnavaSVKTrnava
16VLADO skullŠtrboZilinaSVKDivina Racing Team
17RobertDirbákZlínCZEDirbajk Forride Zlín

Stredný okruh 49 km > Muži masters D 60 rokov a viac (do 1964)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RichardSchwarzPiestanySVKMarhatonci Piestany
2JozefPaganíkDohňanySVKCK EPIC Dohňany
3MiroslavDubnýBojnáSVKBojná
4MilanStrakaTrenčínSVKTrenčín
5PeterŠulekVeľké BierovceSVKVeľké Bierovce

Stredný okruh 49 km > Ženy 19 - 39 rokov (2005 – 1985)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Terézia Eckertová Veľká HradnáSVKVeľká Hradná
2VieraSolíkováPovažská Bystrica SVKSOLIK SK
3MichaelaZáhradnáCíferSVKCífer
4IvanaPastorekováBratislavaSVKziletky.cc
5LenkaŠkutováTurčianske TepliceSVKTurčianske Teplice
6ErikaGlajzováBanská BystricaSVKCK CykloGlajza Banská Bystrica
7BarboraJarinováRajecSVKRajec
8SusanneCullyHainburg/DonauGERHainburg/Donau

Stredný okruh 49 km > Ženy masters B 40 - 49 rokov (1984 - 1975)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Jana HaskovaBanská BystricaSVKBanská Bystrica

Stredný okruh 49 km > Ženy 50 rokov a viac (do 1974)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinaČernayováKoplotovceSVKBike4you Hlohovec
2JanaKossuthováTrenčínSVKNovomestský Superbiker

Stredný okruh 49 km > Greenway E-bike Cup PRO: Muži

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TomášChabadaŽilinaSVKKubicasport Racing Team
2FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt/EnjoyTheRideTeam
3TomášSladkovský Lipany SVKBike klub lipa
4Milan Barenyi PravenecSVKCK Bike Peak Oslany

Stredný okruh 49 km > Greenway E-bike Cup PRO: Ženy

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AďaVasinova-MazalovaBanska BystricaSVKBanska Bystrica
2Linda PaulechováNové Mesto nad VáhomSVKNovomestský superbikes

Stredný okruh 49 km > Greenway E-bike Cup Hobby: Muži

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MilanVisnyaiHlohovecSVKHlohovec
2IgorStrakaTrenčínSVKTÜV SÜD
3Miroslav TurzaBratislavaSVKTÜV SÜD
4MariánHarčarikŠalgovikSVKTÜV SÜD
5JánJeleňZvolenSVKTÜV SÜD
6MartinPúšKošecaSVKTÜV SÜD
7PatrikČelkoNové Mesto nad VájomSVKNMNV
8Patrik TomčíkNové Mesto nad VáhomSVKSkupina športovcov
9TomášPisklákBeckovská VieskaSVKKlub športovcov
10Dávid RojkovičPovažany SVKSkupina športovcov
11DominikKováčikČachticeSVKklub športovcov
12JozefGergelymelekSVKBIKEGARAGE
13OndrejSlovákMartinSVKFatra Sport
14Bohuslav Stehlík Martin SVKFatra Sport
15Ivan Kovár Myjava SVKSpartak Myjava
16RadúzGajdošíkStará TuráSVKStará Turá
17ĽubomírRoháčekStará TuráSVKStará Turá
18MartinRázusLiptovský MikulášSVKLiptovský Mikuláš
19LukᚊvrčekSereďSVKSereď
20BorisSigetKaniankaSVKKanianka
21MiroslavBernath JarokSVKBIKEGARAGE
22IgorZavodnyBrezova pod BradlomSVKBradlobike
23LukášGladičPrešovSVKKaktus Bike
24RomanPastvaPúchovSVKPúchov
25AdamJesenskýŽabokrekySVKŽabokreky
26SamuelPohlZvolenSVKZvolen
27JurajGazdíkTrenčianska TepláSVKTrenčianska Teplá
28VlastimilGulánBzince pod JasvorinouSVKSTOLINEX
29PavelGašparTrenčín SVKSkupina športovcov
30Radoslav Ondrejčík Nove Mesto nad Váhom SVKNové Mesto nad Váhom
31RastislavFiguraNove Mesto nad VahomSVKNMnV
32AntonBalajkaTopolcanySVKCabaj capor
33MartinKováčikNove Mesto nad VahomSVKNMnV
34MarekJurčík Dunajská Lužná SVKMarekbike.sk

Stredný okruh 49 km > Greenway E-bike Cup Hobby: Ženy

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MariannaPlačkováBratislavaSVKTÜV SÜD
2EvaZavodnaBrezova pod BradlomSVKBrezova pod Bradlom
3ZuzanaGajdošíkováStará TuráSVKStará Turá
4AlžbetaHalámekováTopoľčanySVKTopoľčany
5Natália Mažgútová TerchováSVKMaraton.bike
6ErikaFigurovaNove Mesto nad VahomSVKNMnV

Stredný okruh 49 km > GRAVEL

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinĎuračkaTrenčínSVKSLOVKOLEX_DCA
2DanielMarasTrenčinSVK#everydayislegday
3DanielOrolínSpišské BystréSVKSpišské Bystré
4AndrejSekoHatnéSVKHatné
5LukᚊarišskýSpišský ŠtvrtokSVKSpišský Štvrtok
6MarekHorinaVrbovéSVKVrbové

Malý športový okruh 21,3 km > Kadetky do 16 rokov (od 2008)

#First NameLast nameChild nameChild name 2Child name 3CityNationalityClub/Team
1MartinaRázusováLiptovský MikulášSVKCyklisticka tour
2StellaŠimonováBratislavaSVKŠK Medvedica
3ZuzanaŽiakováTrenčínSVKTrenčín
4KarolínaGagováIvamovceSVKPENGUIN bike sport tour

Malý športový okruh 21,3 km > Kadeti do 16 rokov (od 2008)

#First NameLast nameChild nameChild name 2Child name 3CityNationalityClub/Team
1AdamHaskoBanská BystricaSVKBanská Bystrica
2DávidKobelárDucovéSVKCyklistická Tour
3FabianKrálikPrievidzaSVKVelosvet cycling team Prievidza
4OndrejKušnírLehota pod VtáčnikomSVKLehota pod Vtáčnikom
5JergušSolovicNove Mesto nad VáhomSVKNovomestský superbiker
6Leonard PastorBratislavaSVKCycling Academy Bratislava
7MarekHanzelBudčaSVKContinental Sport Club Zvolen
8GregorKováčBratislavaSVKBratislava
9DominikTkáčJablonicaSVKJablonica
10DenysChukhlantsevBratislavaUKRFENIX-BIKE TEAM Bratislava
11JakubDušičkaBratislavaSVKPROefekt team
12TomášAmbrušStupavaSVKFENIX BIKE -Team Bratislava
13TeodorMartiškaRužomberokSVKKNAC Ružomberok
14Martin RepickýZvolen 1SVKZvolen
15OndrejĎurinaLehota pod VtacnikomSVKCyklistická Tour
16JohhnyCullyHainburg/DonauGERHainburg/Donau

Malý športový okruh 21,3 km > Muži open od 17 rokov (do 2007)

#First NameLast nameChild nameChild name 2Child name 3CityNationalityClub/Team
1JozefŠiškaPiešťanySVKPiešťany
2JurajCapákStará TuráSVKStará Turá
3RastislavPipitaTrenčianska TurnáSVKHámry
4AndrejKobelarDucovéSVKDucové
5Vladimír Holubik Žiar nad Hronom SVKValdo Hobby
6MiroslavLazovýSverepecSVKSverepec
7MartinMrazikCabaj ČáporSVKCabaj Čápor
8MarekKudolániGbelySVK*CF 908 85*
9RomanKulichStará TuráSVKStará Turá
10ŠimonSkovajsaNové Mesto nad VáhomSVKMidnight Satans
11MartinKrajčovičTrenčínSVKTrenčín
12Tomáš KrajčovičTrenčínSVKTrenčín
13MichalDzamkoTrenčínSVKMsÚ Trenčianske Teplice
14LukášPichonskýBratislava SVKBratislava
15AdamRyšavýPiešťanySVKPiešťany
16MichalMotolaHôrka nad VáhomSVKOŠK Hôrka nad Váhom
17PavolJuríkCASTKOVCESVKCASTKOVCE
18PatrikLuptákBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica
19OliverŠifraPopradSVKCyklo špak
20JurajDohňanskýHorovceSVKHorovce
21MichalFikar BratislavaSVKBratislava
22MartinFikarBratislavaSVKBratislava
23LukášKalčíkBrodskéSVK*CF 908 85*
24MartinKováčBratislavaSVKBratislava
25MichalKrálikTrenčínSVKSlugs on the bike
26DominikBudoš HorovceSVKHorovce
27Ľubomír Borko Prievidza SVKBikeroom Prievidza
28Radoslav Richter Prievidza SVKScheuch
29BranislavPastorKarlova VesSVKKarlova Ves
30MilošBunčiakČastkovceSVKČastkovce
31MichalKučíkTrnavaSVKMountain Biking Trips
32PatrikBožikModrováSVKModrová
33RomanŤažiarOpatovce nad NitrouSVKOpatovce nad Nitrou
34Matúš Šramčík Papradno SVKMarkSpeed Cycling Team
35Ján Vevera Piešťany SVKGround.sk
36BorisKrálPartizánskeSVKPartizánske
37IvanMedoPartizánskeSVKPartizánske
38MilošDušičkaBratislavaSVKBratislava
39Milan Praslička Trenčianske BohuslaviceSVKSpie Elektrovod
40JurajLukačovičBojnáSVKBojná
41MichalObžeraKrpelanySVKTučko
42MarekVavrušTrenčínSVKTrenčín
43JozefGeržaBratislavaSVKBratislava
44OliverZuboTrenčínSVKNovomestský superbiker
45AlexejŠevčíkTrenčínSVKKubra
46PeterSýkoraKošiceSVKŠK Cyklo-Tour Sereď
47AndrejRadenaStará TuráSVKStará Turá
48František PodzimekŽilinaSVKŽilina
49TomášMatejovBratislavaSVKBratislava

Malý športový okruh 21,3 km > Ženy open od 17 rokov (do 2007)

#First NameLast nameChild nameChild name 2Child name 3CityNationalityClub/Team
1Andrea Žilova Bratislava SVKBratislava
2NicoleLipkováBratislavaSVKSHT Haniska
3VeronikaGrombirovaHroznova LhotaCZERozbehame Bratislavu
4DagmarKučíkováTrnavaSVKMountain Biking Trips
5MartinaHudákováKokšov-BakšaSVKŠK CYKLO-TOUR SEREĎ
6MariannaZajacováValaská DubováSVKValaská Dubová

Malý športový okruh 21,3 km > Rodič + chlapec 10 - 12 rokov (2014-2012)

#First NameLast nameChild nameChild name 2Child name 3CityNationalityClub/Team
1MichalJanušekSamuel JanušekBratislavaSVKvyvrtka.sk
2MarianŽiakMichal ŽiakTrenčínSVKTrenčín
3VladimírŠatkaTimotej ŠatkaDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany
4RomanGagoLukáš GagoIvamovceSVKPENGUIN bike sport tour
5PeterČerňanskýAdam ČerňanskýBratislavaSVKBratislava
6RadimŠťastnýJan Šťastný VsetínCZESK EDIE TEAM VSETÍN
7PeterĎurinaŠimon ĎurinaLehota pod VtacnikomSVKCyklistická Tour

Detský okruh 3,6 km > Rodič + dievča do 10 rokov (od 2014)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ZuzanaČerňanskáBratislava - RačaSVKŠK MEDVEDICA

Detský okruh 3,6 km > Rodič + chlapec do 10 rokov (od 2014)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RadovanHečkoTrnavaSVKCK Olympik Trnava
2GabrielaForgáčováTrenčianske StankovceSVKTrenčianske Stankovce
3IvanOpattStupavaSVKStupava
4Peter Krchnavý Kálnica SVKKálnica
5ĽubošPaulovičIvanovceSVKPENGUIN bike sport tour
6MilanJakubekPiešťanySVKPiešťany
7Ľubomír Majtán TrenčínSVKTrenčín
8MarianZmajkovicBanská Bystrica 4SVKBanská Bystrica
9Lukáš CichýBratislavaSVKBratislava
10MiroslavKukuraMelekSVKMelek
11Andrea PodzimkováŽilinaSVKŽilina
12PatrikDleskTrenčín SVKTrenčín

Our partners.
Thank you.

Event organizer

General partner

Main partner

Hlavný mediálny partner

Medial partner

Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky

Oficiálni dodávatelia