Ako si rezervovať bike

1.VYTVOR SI ÚČET

Najskôr je potrebné sa zaregistrovať a vytvoriť si vlastný účet na stránke bikefest.sk. Po vyplnení vášho e-mailu a kliknutí na tlačidlo TESTOVANIE vám na zadanú e-mailovú adresu príde aktivačný odkaz. Tento jednorazový link treba aktivovať. Systém vás potom automaticky prihlási a zobrazí vám užívateľský formulár, kde si môžete nastaviť vaše prihlasovacie heslo.

2.REZERVÁCIA BICYKLA

Potom ako si vytvoríte účet a prihlásite sa na stránku bikefest.sk, kliknite si v hornom menu na tlačidlo BIKE TESTY. Zobrazí sa vám zoznam bicyklov podľa kategórií. Pre ich filtrovanie môžete využiť filter nad zoznamom. Pre viac informácií o konkrétnom modeli – kliknite na názov modelu. Následne sa vám zobrazia detailné informácie o bicykli a tiež sekcia REZERVÁCIA TOHTO BICYKLA, kde uvidíte časový rozvrh daného modelu. Vybrať si môžete len z termínov, ktoré budú pri konkrétnom modeli uvedené ako voľné. Stačí kliknúť na tlačidlo REZERVOVAŤ. Následne vás systém presmeruje na stránku, kde svoj výber potvrdíte. Tu budete mať tiež možnosť doobjednať vývoz vlekom.

Ak ste už rozhodnutý pre istý model bicykla, môžete využiť zrýchlenú rezerváciu. Stačí využiť link REZERVOVAŤ priamo v zozname bicyklov, kedy sa vám časový rozvrh zobrazí priamo pod názvom modelu.
Ak chcete rezervovať bicykel ďalšiemu členovi rodiny (napr. pre dieťa), treba si vytvoriť druhý účet. Systém totižto nepovoľuje rezerváciu 2 bicyklov v tom istom čase.
Až do konca trvania možnosti online rezervovať bicykle (cca 2 dni pred začiatkom BikeFestu) si rezervácie bicyklov v rámci už zaplateného dňa môžete ľubovoľne meniť. Tieto zmeny netreba zvlášť potvrdiť. Automaticky platia rezervácie, ktoré vidíte v sekcii MOJE BICYKLE NA TESTOVANIE.
 
UPOZORNENIE: Za testovanie bicyklov sa platí vždy za celý deň. V rámci jedného dňa možno testovať maximálne 5 bicyklov. Ak si zarezervujete bicykel na deň, ktorý ešte nemáte zaplatený, zobrazí sa Vám v pravom hornom rohu červené tlačidlo pre potvrdenie rezervácie. Ak rezerváciu nepotvrdíte a nezapatíte, vami zadaná rezervácia bude automaticky za hodinu zrušená a bicykle budú uvoľnené pre ďalších záujemcov.

3.PLATBA

POZOR, vybraný model a termín máte rezervovaný až potom, ako prejdete krokmi kontrola, odoslanie objednávky a platba! Platba za objednávku prebieha online platobnou kartou, prostredníctvom zabezpečenej brány ČSOB WebPay.

Faktúry systém automaticky posiela na e-mail, s ktorým ste sa registrovali. Tiež ich môžete nájsť v klientskej zóne v sekcii MOJE OBJEDNÁVKY, kde máte prehľad všetkých objednávok spolu s faktúrami. Faktúry, ktoré sú daňovým dokladom sa zobrazia až po zaplatení!

4.ZMENA REZERVOVANÉHO BICYKLA

Do 20. mája 2019 si môžete bezplatne vymeniť ktorýkoľvek z vybraných bicyklov za iný. Ak však urobíte zmenu, ktorá zmení výslednú cenu za testovanie (napr. pridáte ďalší deň) treba objednávku opäť potvrdiť a systém vám vygeneruje objednávku nanovo. Tú treba zaplatiť prostredníctvom platobnej brány.

Ak robíte zmeny, ktoré nemenia cenu, netreba objednávku nanovo potvrdzovať.

Systém tiež umožňuje robiť doobjednávky. Ak sa rozhodnete si namiesto jedného dňa rezervovať bicykle na viac dní, jednoducho si ich doobjednáte, potvrdíte objednávku a doplatíte už len rozdiel v sume.
Rovnako si môžete doobjednať k jednotlivým dňom aj vývoz vlekom, to však len v prípade, že spolu s ním podáte aspoň jednu novú rezerváciu bicykla. V prípade, že už máte všetky termíny pre daný deň obsadené, odporúčame si jeden bicykel zrušiť a následne ho opäť rezervovať aj s doplnenými službami.

Organizátor

Generálny partner

Hlavný partner

Hlavný mediálny partner

Mediálny partner