Základné informácie o BikeFeste

01.06.2023Birell BikeFest je už skoro tu. Návštevníci majú vstup úplne ZADARMO, platí sa len za služby, ako sú testovanie bicyklov, účasť na pretekoch, či úschovňa bicyklov. Ak sa chcete prísť len pozrieť, príďte - tešíme sa na vás! V tomto článku nájdete súhrn základných informácií. 
 


Doprava a parkovanie 


Prichádzate autom? Navigácia vás spoľahlivo odnaviguje do Freeride Bikeparku Kálnica. Miesto konania festivalu sa nachádza šesť kilometrov od Nového Mesta nad Váhom a 25 kilometrov od Trenčína. Z diaľnice je potrebné odbočiť na zjazde Beckov a následne stačí sledovať smerovníky na Birell BikeFest. Pri príchode sledujte pokyny brigádnikov, ktorí vás nasmerujú na voľné parkovisko. Z parkoviska môžete prísť na Birell BikeFest viacerými spôsobmi: buď bezplatnou kyvadlovou dopravou, alebo vlastným bicyklom či peši. Parkovisko je zadarmo.

Prichádzate verejnou dopravou? Odporúčame vám doraziť do Nového Mesta nad Váhom (autobusom/vlakom), odkiaľ v pravidelných intervaloch odchádza kyvadlová doprava.

Kyvadlová doprava. Bezplatná kyvadlová doprava, ktorú pre vás zabezpečuje Trenčiansky samosprávny kraj štartuje na parkovisku pred železničnou stanicou v Novom Meste nad Váhom. Odtiaľ odchádza v pravidelných intervaloch smerom do Kálnice, pričom podľa potreby zastavuje na záchytných parkoviskách. Cesta trvá 15 minút. Autobus sa otáča na konečnej zastávke v obci Kálnica, festival sa nachádza približne 500 metrov odtiaľ.


Parkovanie pri bikeparku. Parkovanie na parkovisku pri Freeride Bikepark Kálnica bude aj tento rok ZADARMO pre všetkých bikerov s bicyklami. Návštevníkom a divákom bez bicyklov odporúčame využiť kyvadlovú dopravu z Nového Mesta nad Váhom alebo záchytné parkoviská, na ktoré vás navedú smerovníky.
 
 

Ubytovanie 

Kempovanie. Ide o najjednoduchšiu a najlacnejšiu možnosť ubytovania počas Birell BikeFestu. Je ZADARMO a stanové mestečko sa nachádza priamo v areáli festivalu. V stanovom mestečku zaparkujete aj s karavanom, no kempovacie miesta na rovnom povrchu sú obmedzené. Odporúčame vám prísť čím skôr, pretože rezervácia vopred nie je možná. Vo festivalovom kempe nie je napojenie na elektrinu ani vodu. V areáli sa však počas festivalu nachádza úschovňa bicyklov a voľne prístupné sprchy a toalety 24/7.

Sprchy

Sprchy sa nachádzajú pri bufetových toaletách a sú zadarmo.
 

Mapa areálu

Pozrite sa, kde nájdete svoje testovacie bicykle a zorientujte sa vo vystavovateľskej zóne už teraz. 


 

Bankomat tento rok na BikeFeste nebude. Rátajte s tým, že je potrebné doniesť si hotovosť, pretože vo väčšine stánkov nie jej možné platiť kartou. Najbližší bankomat sa nachádza 8 kilometrov od Kálnice, v Novom Meste nad Váhom.
 

Ak by ste mali akékoľvek otázky, príďte sa opýtať na registráciu, kde vám radi poradíme a pomôžeme. PS. Najaktuálnejšie informácie zdieľame na Facebooku & Instagrame

Naši partneri.
Ďakujeme.

Organizátor

Generálny partner

Hlavní partneri

Hlavný mediálny partner

Mediálni partneri

Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky

Oficiálni dodávatelia