BIRELL BIKEFEST 2020 - 29. - 31. 05. 2020

BIKEFEST je najväčší bicyklový festival na Slovensku! Prináša poriadnu dávku adrenalínu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Už 10. ročník BIRELL BIKEFEST 2020 sa uskutoční posledný májový víkend, od piatka 29. mája do nedele 31. mája tradične v Kellys Bikeparku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom). Môžete sa tešiť až na viac ako 400 testovacích bicyklov, 50 vystavovateľov, 11 súťažných disciplín, v ktorých pretekári otestujú svoje schopnosti i vytrvalosť.
 

Festival ako sa patrí
Najväčším diváckym magnetom bude aj tento rok Garmin Slopestyle FMB World Tour, ktorý sa bude jazdiť ako súčasť Freeride Mountain Bike World Tour po prvýkrát so strieborným statusom. Opäť Vás čakajú nervy drásajúce kúsky špičky riderov z rôznych kútov Európy.

Medzi svetové podujatia sa aj tento rok zaradí aj CTM Enduro Race, ktoré budú už  kvalifikačné preteky Svetovej enduro série a tento rok budú aj súčasťou Slovenského enduro pohára.

Okrem pretekov a vyše 400 testovacích bicyklov nemôže na pravom festivale chýbať ani množstvo sprievodných akcií. Živé koncerty, stánky s najrôznejším jedlom a množstvo sprievodných akcií sa aj tento rok postará o 3 dni plné adrenalínu a zábavy pre celú rodinu.
Najmenší bikeri sa zabavia v Detskej zóne INTERSPORT alebo spolu s rodičmi zdolajú výzvu BikeFest Maratónu s novými traťami, kde na všetky bikerské rodiny bude aj tento rok čakať rodinný okruh.

Organizátor

Generálny partner

Hlavný partner

Hlavný mediálny partner

Mediálny partner