Gastrozóna v podaní Regal Burger - máte sa na čo tešiť!

31.05.2022


Na tohtoročnom Birell BikeFeste sa môžete tešiť na jedlo rôzneho druhu. Regal Burger pre vás pripravuje zónu, ktorá sa skladá z troch častí - budete si u nich môcť dať poriadny burger (no dobre, aj vege-alternatívy), ako aj vietnamské bagety a Banh—mi—ba a pre tých, čo poriadne zapisujú kalorické tabuľky pripravia Poké Bistro. Prečítajte si viac: 

1. Regal Burger - servíruje štavnaté mäsisko v poctivo upečenej žemli, naložené špeciálnymi domácimi omáčkami a zeleninou. Menej je niekedy viac? To určite neplatí pri syre! Keby ste mali chuť špekulovať, podávame aj vegetariánske verzie, ktoré teda vôbec nezaostávajú. Regalovské burgre milujú dokonca aj v Spojených Arabských Emirátoch, kam sa sieť rozširuje. Príďte skontrolovať, či nám v zahraničí nerobia hanbu!

2. Banh—mi—ba je starý vietnamský koncept, ktorý tvoril na cestách gastro-fanatik, ochutnávač a hlavne milovaný dedko zakladateľa Hunga. Znalci histórie tušia o vplyve Francúzska na vietnamskú kuchyňu a tak ich vietnamské špeciality v čerstvých bagetách neprekvapia. Vyskúšajte Vietnam do ruky a po oblízaní posledného prsta v duchu venujte malé poďakovanie vietnamskému deduškovi, vraj sa celý život najviac tešil, keď jeho hosťom chutilo.

3. Poké bistro je tu pre športovcov a počítačov kalórií. Tradičná havajská miska plná čerstvej zeleniny, ryže a mäska vášmu telu dodá živiny, ktoré potrebuje, a nezaťaží vaše telo. Zdravé v tomto prípade znamená aj chutné a odporúčame ho aj pre deti.

Regal Burger pre vás bude počas konania festivalu organizovať dve súťaže, o ktorých sa dozviete v ich stánkoch. Súťažiť sa však bude o to najlepšie - no predsa kvalitné jedlo!

Naši partneri.
Ďakujeme.

Organizátor

Generálny partner

Hlavní partneri

Hlavný mediálny partner

Mediálni partneri

Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky

Oficiálni dodávatelia