Chutná gastro zóna na Birell BikeFeste!

31.05.2023
Tak, ako minulý rok, aj tento sa môžete tešiť na chutnú nádielku jedál v našej gastro zóne. Čo pre vás pripravuje Regal Burger? 
 

La Garnacha

Autentické mexické recepty. Ochutnaj Tacos alebo Burrito, s hovädzím trhaným mäsom alebo s grilovaným kuracím. Historická doména Mexica a krajín strednej Ameriky sa v poslednej dobe tlačí na európsky trh a aj do kulinársky konzervatívnejších krajín. Burrito pochádza z mexickej a texasko-mexickej kuchyne. Pozostáva z múčnej tortilly, do ktorej je zabalených niekoľko rôznych prísad.

Regal Burger

Regal Burger - servíruje štavnaté mäsisko v poctivo upečenej žemli, naložené špeciálnymi domácimi omáčkami a zeleninou. Menej je niekedy viac? To určite neplatí pri syre! Keby ste mali chuť špekulovať, podávame aj vegetariánske verzie, ktoré teda vôbec nezaostávajú.

Poké bistro

Poké bistro je tu pre športovcov a počítačov kalórií. Tradičná havajská miska plná čerstvej zeleniny, ryže a mäska vášmu telu dodá živiny, ktoré potrebuje, a nezaťaží vaše telo. Zdravé v tomto prípade znamená aj chutné a odporúčame ho aj pre deti.


Vo vyššie spomenutých stánkoch budete môcť platiť kartou. 

Naši partneri.
Ďakujeme.

Organizátor

Generálny partner

Hlavní partneri

Hlavný mediálny partner

Mediálni partneri

Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky

Oficiálni dodávatelia