5 dôvodov, prečo sa registrovať na Festina BikeFest Maratón do 25. mája 2023!

20.05.2023


Už o pár dní nás čaká jeden z najkrajších cyklomaratónov na Slovensku. Prečítajte si päť dôvodov, prečo by ste sa naň mali registrovať do 25. mája 2023! 

1. Nové trate

Tento rok sa môžete tešiť opäť na nové, lákavé trate, pričom sme zvážili ich dĺžky a množstvo. Po prvýkrát si môžete vybrať až zo štyroch tratí:
  • Veľký okruh: 53,6 km/prevýšenie 1 787 metrov
  • Stredný okruh: 38,6 km/prevýšenie 1 328 metrov
  • Malý športový okruh: 22,4 km/prevýšenie 754 metrov
  • Detský okruh: 3,6 km/prevýšenie 95 m
 

2. Špeciálne kategórie

Ako obvykle môžu na Festina BikeFest Maratóne štartovať elektrobicykle v dvoch kategóriách (PEDELEC s max. výkonom 250 W a obmedzovačom rýchlosti na 25 km/h. & OPEN, ktoré túto normu spĺňať nemusia). Po prvýkrát sme na kálnický MTB maratón zaradili kategóriu GRAVEL. S vaším gravel bicyklom môžete štartovať na strednom okruhu 38,6 km. 
 

3. Nádherná príroda

Celé okolie bikeparku v Kálnici ponúka čarovné výhľady a naozaj stojí za to. Tento rok spoznáte prostredie Považského Inovca a nielen to - dostanete sa k ikonickej rozhľadni na Panskej Javorine. 
 

4. Skvelý zážitok za málo peňazí - registrácia TU

Na Festina BikeFest Maratón sa môžete registrovať online a výhodnejšie. Nielenže ušetríte 10 € na štartovnom, ušetríte aj čas ráno na registrácii, ktorý môžete stráviť rozcvičkou a nie vypĺňaním osobných údajov. Navyše, parkujete úplne zadarmo pri bikeparku. My pre vás chystáme krásne štartovacie balíčky a pri dojazde do cieľa dostanete jedlo a nealko pitie. To vás čaká aj na občerstvovačkách. Toto + skvelý zážitok dostanete len za 20 € (pri online registrácii). A navyše - ak sa registrujete do štvrtka, 25. mája 2023 do polnoci, získate aj štartové číslo s vaším menom. Najkrajšiu spomienku! 
REGISTRUJTE SA HNEĎ TERAZ

5. Bicyklový festival naokolo

A teda, počas prvého júnového víkendu sa v Kálnici ani zďaleka nekoná len MTB cyklomaratón. Koná sa najväčší bicyklový festival nielen na Slovensku, ale aj v blízkom zahraničí - Birell BikeFest! 13. ročník obľúbeného podujatia prinesie dokopy 8 súťažných disciplín, expozónu s viac ako 50 stánkami a vystavovateľmi (nielen) zo sveta bicyklov, možnosť testovať viac ako 200 bicyklov od približne 20 značiek, skvelé jedlo, super atmosféru a všetko to, čo bikeri a cyklisti milujú. Nenechajte si ho ujsť ani tento rok! 

Naši partneri.
Ďakujeme.

Organizátor

Generálny partner

Hlavní partneri

Hlavný mediálny partner

Mediálni partneri

Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky

Oficiálni dodávatelia